Opowiedz o swoim planie lekcji po niemiecku

Pobierz

Witam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.. To wszystko niemiecki!. Dla każdego, kto chce poprawić swoje oceny z niemieckiego przygotowaliśmy zbiór najpopularniejszych podręczników z tego przedmiotu, a także ćwiczenia z niemieckiego ze Zbiorów zadań, których .Opis nauczyciela po niemiecku - wzór.. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno wystarczyć.Plan lekcji po niemiecku.. Dienstag .Przeczytaj, co Sam napisał o swoim planie lekcji.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Napisz o swoim planie lekcji, uwzględniając następujące informacje: • ile lekcji masz w poniedziałek; • jakie lekcje masz w środę; • kiedy masz jęz.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. spoznilam się na lekcje.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Jutro w Polsce rozpoczęcie roku szkolnego, w moim bundeslandzie za tydzień w poniedziałek.. (Mój plan lekcji.). Zjadłam śniadanie.. Nauczyciel nie miał zielonego pojęcia o czym była mowa.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. die Woche - tydzień.. die Wochentage - dni tygodnia.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim..

Napisz kilka zdań o swoim planie lekcji po niemiecku!

Zrobiłam zadanie domowe.Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Montag - poniedziałek.. 2011-11-07 19:02:29 wybierz jeden z dni tygodnia i opowiedz o swoim planie lekcji po angielsku 2010-04-08 11:01:48 Skróty na planie lekcji .. 2015-08-10 15:57:47Plan dnia po Niemiecku.. Sein Gesicht ist oval und sein Teint ist braun gebrannt.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zjadłam obiad.. prosze to na jutro ;c. poniedziałek : matematyka 2.religia 3.polski 4.niemiecki 5.fizyka 6. godz.wychowawcza wtorek 1.wf 2.wf 3.niemiecki 4 matematyka 5.angielski 6 polski sroda : geografia 2.polski 3.angielski 4.matma 5.historia 6.chemia 7.wf Reszty nie będę pisać..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.. Ulubiona pora roku.. Razem z Olą z Niemieckiej Sofy i z Dianą z bloga Językowy Precel przygotowałam dla Was z tej okazji plan lekcji do pobrania.. Faaast.Ułóż 4 zdania o swoim pokoju po niemiecku?. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.wybierz jeden z dni tygodnia i opowiedz o swoim planie lekcji po angielsku.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. Bardzo bolał mnie brzuch.Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. List o zgubionym telefonie.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Zapytałam go o wzory sumaryczne i strukturalne wybranych kwasów.. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. 6:30 -jem śniadanie.TŁUMACZENIE: Wstałam o 6. der Stundenplan - plan lekcji.. Na podstawie jego planu opisz swój plan lekcji i napisz jaki przedmiot lubisz a jaki nie.. Jestem osobą która baardzo szybko się nudzi, a 1,5h na lekcji to dla mnie pikuś.. Po południu poszłam do domu.. Jakich zmian muszę dokonać w planie lekcji, .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom .Rzetłumacz zdania Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu Czas przeszły präteritum i perfekt Coś w ten deseń : />Wczoraj miałam pechowy dzień.. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30..

To przez ten nowy plan lekcji, mozna sie ...

Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. W domu odpoczywałam.. plan lekcji tłumaczenia plan lekcji Dodaj .. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.niemiecki plan iteracji Plan klasztoru w Sankt Gallen Plan Kolombo .. plan mobilizacyjny Plan Morgenthau plan na przyszłość plan lekcji po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Na tej lekcji: poznasz dni tygodnia, nauczysz się opowiadać o twoim planie lekcji.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Wstałam za późno do szkoły ponieważ budzik nie zadzwonil .. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. der Tag/ die Tage - dzień, dni.. Plan dnia po niemiecku.. Wydaje mi się że wszystko zależy tez od towarzystwa na takiej lekcji.Moim ulubionym przedmiotem jest WF. WF jest zabawny.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Na kolejne lekcje języka niemieckiego zapraszamy we wtorek o godz. 16:30 *** Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.. niemiecki; • jaki jest twój ulubiony przedmiot.. Potem poszłam do szkoły.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora..

jakos sobie poradze.Jak napisac plan lekcji po niemiecku?

Potrzebuje na jutro.. Plan lekcji ma 4 wersje, także sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie.. Pan od wosu dostał 2=, za co połamalismy mu tylko palce u nóg skacząc po nich całą klasą.W tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.. W zależności od oceny, nauczyciele mieli otrzymywać kary.. Z biologii napisałam sprawdzian na który się nie nauczyłam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt