Jestem mądra po francusku

Pobierz

Mówiąc między nami, była chora.. mądry po francusku słownik polsko-francuski.. Jeżeli uważasz, że tworzone przeze mnie materiały są pomocne, proszę podaj dalej.. jestem zmęczony tłumaczenia jestem zmęczony Dodaj .. Sprawdź tłumaczenia słowa "Mądry Hans" w słowniku polsko - francuski Glosbe: Hans le malin Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.jestem wdzięczna po francusku słownik polsko - francuski.. Download for Windows.Człowiekiem jestem i sądzę, że nic, co ludzkie, nie jest mi obce; Homo sum, humani nil a me alienum puto.. Jest ślepa na prawe oko.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JESTEŚ ZA MĄDRA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Musisz przetłumaczyć "JESTEM MĄDRY W TYCH SPRAWACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JESTEM MĄDRY W TYCH SPRAWACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'jestem mądry' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. mądra po francusku słownik polsko-francuski..

jestem mądra.

Et sapientes, Tłumaczony, proszę czekać.. .Musisz przetłumaczyć "JESTEŚ ZA MĄDRA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. jestem zmęczony po francusku słownik polsko - francuski.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Podobne frazy.Translations in context of "jestem mądra" in Polish-English from Reverso Context: Bo jestem mądra jak Encyklopedia Britannica.jestem ślepy po francusku słownik polsko - francuski.. OpenSubtitles2018.v3.Najpopularniejsze tłumaczenia "oto jestem" po francusku: me voilà.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. jestem ślepy tłumaczenia jestem ślepy Dodaj .. Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce; Terencjusz (ok. 195-159 p.n.e.) - pisarz rzymski; źródło: Terencjusz, Heauton timorumenos; Homo totiens moritur, quotiens amittit suosSprawdź tłumaczenia 'jestem zmęczony' na język francuski.. Bądź ostrożny.Tłumaczenia w kontekście hasła "mądra" z polskiego na francuski od Reverso Context: mądrą, jesteś mądra, jesteś taka mądra, zbyt mądra, jesteś mądrąSprawdź tłumaczenia 'mądry' na język francuski.. Przykładowe zdania: Jestem Polką.jestem chory po francusku słownik polsko - francuski.. jestem chory tłumaczenia jestem chory Dodaj .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'mądry' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę..

Jestem mądra.

Nie ma tu jakiejś większej.Musisz przetłumaczyć "JESTEM ZA MĄDRA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Po prostu.. Sprawdź tłumaczenia słowa "jestem polką" w słowniku polsko - francuski Glosbe.. Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. Może Cię też zainteresować wyszukanie tych słów: mądry.. przemądrzały +9 definicje .. 0 /5000 Z języków takich jak:-Na język:-Wyniki (łaciński) 1: Skopiowano!. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.Tłumaczenia w kontekście hasła "Jestem mądra" z polskiego na angielski od Reverso Context: Jestem mądra i chcę coś zmienić.. Będę wdzięczna, gdybyś nie wspomniała o moim czymś Jimmy'emu.. mądra Brak tłumaczeń Dodaj Tłumaczenia pośrednie.. tłumaczenia mądry Dodaj .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'jestem zmęczony' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. inne słowa na literę "J" jeleń po francusku jesień po francusku jest po francusku jeszcze po francusku jezioro po francuskuJak powiedzieć po francusku: jestem bardzo zajęty / bardzo zajęta.. przez BEATA REDZIMSKA Zostaw komentarz do Jak powiedzieć po francusku: jestem bardzo zajęty / bardzo zajęta.. Odmieniaj.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JESTEM ZA MĄDRA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego..

...Jestem mądra.

Projekt ŻYCIE Z JEZUSEM ma na celu pokazanie jak wygląda życie z Jezusem.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. mądry adjective masculine + gramatyka lekcew.. je suis fatigué Phrase masculine.Jak jest "jestem polką" po francusku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt