Rzecznik praw pacjenta katowice

Pobierz

Osoby dzwoniące na infolinię mogą porozmawiać m. in.. Wizyta osobista w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta; WnioskiŚląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.. Młynarska 46, bezpłatna Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) - 800 190 590.. Grzegorza Załogi ul. Głowackiego 10, 40-052 Katowice fax:32 e-mail: na profilu Rzecznika Praw Pacjenta pojawił się tweet: ""Konsultacje społeczne ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta są niezwykle ważnym etapem wprowadzania nowych rozwiązań.. Stanisława Kossutha 13, 40-844 Katowice zobacz na mapie Godziny obsługi pacjentów: w dni robocze.. Kampania Rzecznika Praw Pacjenta.. poniedziałek - 8:00 - 16:00; wtorek - 8:00 - 16:00; środa - 8:00 - 16:00; czwartek - 8:00 - 16:00; piątek - 8:00 - 16:00; fax 32 735 15 71 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.. Rzecznik Praw Pacjenta rozpatruje sprawy w odniesieniu do: Prawa pacjenta do świadczeń zdrowotnych; Prawa pacjenta do informacji; Prawa do zgłaszania działań niepożądanych produktów leczniczych; Prawa pacjenta do tajemnicy informacji z nim związanychSkierowanie może być przesłane przez pacjenta wskazanego w skierowaniu.Telefoniczne dyżury organizacji pacjentów; Roczne Priorytety Rzecznika Praw Pacjenta; Rok Bezpieczeństwa Pacjenta; Rzecznik Praw Pacjenta Rzecznikiem Polskich Seniorów; Psychiatria; Rady i zespoły powołane przez Rzecznika Praw Pacjenta; Kampanie Społeczne; Konferencje; Multimedia; Aktualności; Załatw sprawę Wstecz..

zm., ustawy z dnia 6 listopada 2008 roku o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta z późn.

Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ważna jest też informacja i edukacja pacjentów.. W Warszawie biuro rzecznika praw pacjenta jest czynne od poniedziałku do piątku od godz. 9-21.Biuro Rzecznika Praw Pacjenta Ogólnopolska bezpłatna Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) - 800 190 590 Numer telefonu do Działu Skarg i Wniosków Śląskiego OW NFZ - 32 735 05 45ul.. @MZ_GOV_PL @a_niedzielski .Rzecznik Praw Pacjenta to urząd odpowiedzialny za ochronę pacjentów i szerzenie wiedzy na temat praw i obowiązków zarówno placówek medycznych, ich pracowników, jak i pacjentów.. na temat wsparcia psychologicznego w chorobie nowotworowej, przeszczepach szpiku, pomocy dzieciom z epilepsją, wsparciu pacjentów stomijnych, problemach z łuszczycą, ścieżkach leczenia onkologicznego .Biuro mieści się w Katowicach przy ul. gen. Jankego 15a oraz przy ul. Kossutha 13, telefony: 32 735 05 13, 735 05 45..

Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Prawa pacjenta.

Grzegorza ZałogiZ Administratorem można skontaktować się pisemnie na adres jego siedziby Kontakt do nas: SP ZOZ MSWiA w Katowicach im sierż.. Kontynujacja i rozwój dialogu z organizacjami pacjentów, by wzmacniać ich rolę i miejsce w systemie.. zm., § 11 Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Katowicach im.. Rzecznik Prac Pacjenta ustanowił 2020 rok ROKIEM SENIORA, w związku z tym zapraszamy w szczególności seniorów miasta Katowice.. Bezpłatna pomoc udzielana jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 21.00, pod numerem 800 190 590.. (32) 735 17 07 Świętokrzyski OW NFZ, ul. Jana Pawła II 9, 25-025 Kielce p.o. Wojciech Mazur tel.. Zapraszamy mieszkańców na spotkanie organizowane przez Biuro Rzecznika Praw Pacjenta.W odpowiedzi na Pana kolejne pisma uprzejmie informuję, iż w przedmiotowej sprawie Biuro Rzecznika Praw Pacjenta skierowało wystąpienie do Pana Jacek Kozakiewicza - Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach odnośnie przeprowadzenie szkoleń dla lekarzy mającego na celu prawidłowe wystawianie recept oraz Pana Jacka Paszkiewicza Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia o zajęcie stanowiska odnośnie prawidłowości rozliczeń Śląskiego Oddziału .W ramach spotkania będzie możliwość porozmawiania na temat praw przysługujących pacjentom, a także na temat wsparcia, jakie pacjenci mogą znaleźć w kontaktach z podmiotami leczniczymi..

[email protected] Śląski OW NFZ ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice Maria Kukawska, tel.

Kampania ta skierowana jest do wszystkich osób, które spotykają się z problemami oraz wyzwaniami korzystając z opieki zdrowotnej.ul.. Głos organizacji pacjentów jest coraz lepiej słyszany" - mówił @BartChmielowiec.. sierż.. (41) 364 61 06 Warmińsko-Mazurski OW NFZ ul. Żołnierska 16, 10-561 OlsztynBiuro Rzecznika Praw Pacjenta zaprasza mieszkańców Katowic na spotkanie Dodano 2020-02-13 .. Zajmuje się również szerzeniem wiedzy na temat badań profilaktycznych, obserwowania własnego ciała i umysłu.7.09.2021 na profilu Rzecznika Praw Pacjenta pojawił się tweet: ".. Informujemy o kolejnej edycji kampanii społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt