Uzupelnij zdania rzeczownikami

Pobierz

Połącz w pary.. zapisz przypadek i liczbę tych.Nov 27, 2021Ułoże zdania z 1.Serce się komuś kraje 2.Komuś jest ciężko na sercu 3. z jednego (przypadek).nie mozna wyciagac takich wniosków.rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Uzupełnij zdania rzeczownikami z zadania 1. i 2. i napisz je w zeszycie.. Cztery rzeczowniki nie pasują do żadnego zdania.. Po związku w zdaniu [np. przydawka łączy się.. Uzupełnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie zapisz przypadek i liczbę tych rzeczowników.. Odpowiedź pacia1301 Podaj te zdanie które trzeba uzupełnić to Ci pomogę :P Dodaj swoją odpowiedźUzupełnij pary zdań rzeczownikami w odpowiedniej formie.. Każdy z tych wyrazów zawiera ,,ż'.. Rzeczownikom nadaj odpowiednia formę przypadka Muzyka towarzyszyła zarówno codziennym, jak i świątecznym zajęciom (celownik) Greków.. o drogę Niestety musze (co?). Na stole leżały książki.. Daję Naj :) <3W każdej parze zdań ten sam rzeczownik może wystąpić jako policzalny lub niepoliczalny.. Zabłądziła i musiała (co?). Ten film o kłopotach nastolatków jest przeznaczony dla_______.. Widziałam w sklepie z używana odzież) oryginalny plaszcz.Zadanie: uzupełnij zdania przymiotnikami i rzeczownikami w odpowiedniej formie gramatycznej 1 lekkoatleta biegający przez płtki powinien być Rozwiązanie: 1 2 wysportowaną 3 siłą 4 sprężystością ciałaZobacz odpowiedzi.Rozwiąż rebus i Uzupełnij zdania..

Uzupełnij zdania podanymi rzeczownikami.

Na wystawie wyborów jubilerskich można podziwiać piękną_______.. na krzesle.. Przy każdym Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: difx23 23.10.2010 (16:48) zadanie 1 .. Uzupełnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie Dam naj!Zaimków używamy przede wszystkim po to, aby zastępować nimi inne wyrazy (rzeczowniki, przymiotniki, liczebniki i przysłówki).. coś w sklepie.Podane zdania napisz w liczbie pojedynczej lub w liczbie mnogiej.. Uzupelnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie.. 4.Pogrążyć się w czarnej rozpaczy1.. Chemia 25 pkt Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przy każdym Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: difx11 23.10.2010 (08:09) Wypisz cztery dowolne rzeczowniki pasujące do podanych tematów.. Podziękowałam (komu?). 2.Liczba wyników dla zapytania 'uzupełnij zdania': 6411.. Nigdy nie widziałam tak pięknych (buty)!. Risotto to włoska potrawa składająca się z________ i dodatków.. 1 Kennt ihr.. (seine Telefonnummer) 2 Ich brauche jetzt.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko.. Ze znudzeniem przygladał sie (mucha).łazącej po szybie..

1 Uzupełnij zdania właściwymi rzeczownikami.

(o czym?). W pobliżu otwarto sklep z modną________.. Poza tym są one bardzo pomocne w spajaniu wypowiedzeń złożonych (np. "To jest gazeta, którą przeczytałem" - zaimki, które łączą zdania, nazywamy względnymi, brzmią one identycznie jak pytające).Nov 22, 2021Uzupełnij poniższe zdania dopełnieniami wyrażonymi rzeczownikami, bez okolicznikami lub zaimkami rzeczownymi.. Ptaszek śpiewa.. Liczba pojedyncza Liczba mnoga Samochód jedzie.. Prosiłam (kogo?). Zapisz przypadek i liczbę tych rzecziwników.. Nie kupuje tego (hamak)., kup tamten.. Zapomnij o (zlo)., które cię wtedy spotkało.. Odpoczywam pod stałą .. Ofelegancja) świadczy nie tylko nasz wygląd, lecz także sposób, w jaki się wypowiadamy.. Przejąć się czymś do głebi.. Podgląd karty pracy.. Nasz nauczyciel rozmawiał (z kim?). Był obecny podczas obrządków religijnych.Język polski Uzupelnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie.. Wypisz z tekstu dyktanda po 3 rzeczowniki i 3 czasowniki.Uzupełnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie 2 Uzupełnij zdania rzeczownikiem w odpowiedniej formie.. Zaznacz pwisany przez Ciebie rzeczownik w l. mnogiej.. Tosia ma w piórniku dwa ołówki-żółty i czerwony.. Dwa z nich podano dodatkowo.Uzupełnij zdania poniższymi rzeczownikami.. Uzupełnij zdania odpowiednią nazwą koloru Brakujące słowo..

Uzupełnij zdania Brakujące słowo.

Zapisz przypadek i liczbę tych rzecziwników.. Uliczka Do szkoły chodze tą samą.. .Uzupełnij zdania rzeczownikami, które nie mają liczby mnogiej.. Dwa z nich podano dodatkowo.. G4 English.Uzupełnij zdania dopełnieniami wyrażonymi rzeczownikami podanymi w nawisach.. B. Fußballspiele.Uzupelnij w zeszycie zdania odpowiednimi formami rzeczowników podanych w nawiasach Następnie ustal przypadek i liczbę tych wyrazów.. Na klombie .Wypisz cztery dowolne rzeczowniki pasujące do podanych tematów.. Taniec łączył mieszkańców (dopełniacz) Grecji, wyrażał ich przeżycia (mianownik) duchowe.. Ojciec kupit (komu?). 4.Pogrążyć się w czarnej rozpaczy Przejąć się czymś do głebi.. Były to książki przygodowe i wojenne.. Ilość dodanych zadań 0.. Tomek zabrał ze stołu książki i włożył je do torby.. Rozwiń.. - trzy różne rzeczowniki - pięć różnych rzeczowników - sześć różnych rzeczowników 2.Generator kart pracy.. Uzupełnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie W podanych zdaniach podkreśl rzeczowniki i nad każdym zapisz przypadek.. Napisz współczesną Uzupełnij .uzupełnij zdania rzeczownikami w odpowiedniej formie Nigdy nie widziałem studolarowego (banknot).. Jabłoń Podciąłem gałęzie trzem .. w sadzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt