Test sprawdzający kręgowce

Pobierz

Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.Test: KRĘGOWCE ZMIENNOCIEPLNE Opis testu: Mas przed sobą test składający się z 15 pytań otwartych i zamkniętych, jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.. a) Podpisz wskazane na ilustracji rodzaje piór.. na lądzie a jaja składają na lądzie.. Wykonaj test W związku z tym , że jest to nasza przedostatnia lekcja to dzisiaj zadaję Wam do rozwiązania test, który proszę wykonać i przesłać mi do piątku (05.06), ponieważ do tegoOpis: Sprawdzian "Kręgowce stałocieplne" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 5.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Podgląd treści Sprawdzian z kręgowców - gimnazjum 1.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.Kręgowce zmiennocieplne - powtórzenie Test wg Nknknknk Klasa 6 Biologia Kręgowce zmiennocieplne - pudełko Odkryj karty wg Marzena70 Kopia Kręgowce zmiennocieplne Połącz w pary wg Przyrodnicy Płazy - kręgowce wodno - lądowe kl 6 Test wg Biolchem951 Kopia Kręgowce zmiennocieplne Labirynt wg PrzyrodnicyTest z Biologii dla klasy 6 - dział "Kręgowce stałocieplne".. Przerwij test.. Test kl 6 - Kręgowce zmiennocieplne DRAFT.Kręgowce: ryby i płazy.Test z Wiedzy o społeczeństwie (WOS), matura 2015, maj.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.Kręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV Grupa A imię i nazwisko klasa data 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania..

Test sprawdzający po dziale IV.

Poziom: Klasa 6 /.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. na lądzie a jaja składają w wodzie.. Liczba pytań: 15 Poziom: Średni Rozwiązany: 153 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony Średni wynik: 66% Autor: AGADADAKręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. b) Do poniższych opisów dopasuj nazwy piór wpisane w podpunkcie a.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. Pytanie 1/33.. Niektóre cechy mogą się powtórzyć.. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.Kręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV Grupa B 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 8710 razy.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zależna od temperatury otoczenia.. Test sprawdzający z działu Author: Marta Last modified by: MartaSprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era..

... Test sprawdzający 4 bezpieczeństwo wos.

C. jest stała - niezależnie od temperatury otoczenia.Klasa I. Puls ŻyciaRozdział VI/Świat kręgowców.. 5 kwietnia 2020 21:25.. Uwaga!. Tagi pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, puls życia, biologiaKręgowce stałocieplne Test sprawdzający - rozdział V Grupa A imię i nazwisko klasa data 1 Na poniższej ilustracji przedstawiono ptaka w locie.. Został utworzony na podstawie matury z WOS z 8 maja 2015 r.Sprawdzian z wosu klasa 1 liceum pierwszy dział obywatel.. rzekotka drzewna.Temat: Kręgowce stałocieplne - podsumowanie wiadomości.. na brzusznej części ciała mają żułte pomarańczwe lub czerwone plamy.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Puls Życia dla klasy 6.. Test składa się z pytań zamkniętych.. Ostatnio wyszukiwane.. a) Podpisz wskazane na ilustracji rodzaje piór.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. Spośród poniższych zestawów wybierz ten, w którym są tylko cechy kręgowców (1p.. Skomentuj.Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Kręgowce stałocieplne" grupa testu A i B dla klasy 6, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.1) Do kręgowców zmiennocieplnych zaliczamy: a) ryby, płazy, gady b) ryby, gady, ptaki c) ryby, ptaki, ssaki d) gady, ptaki, ssaki 2) Utrzymanie temperatury ciała w zależności od temperatury otoczenia to: a) hibernacja b) zmiennocieplność c) zmienność d) akomodacja 3) Ryby oddychają za pomocą: a) płucotchawek b) tchawek c) oskrzeli d) skrzeli 4) Dorosłe płazy mogą oddychać za pomocą: a) płuc i skrzeli b) skrzeli i oskrzeli c) skóry i skrzeli d) skóry i płuc 5) Płazem .75. gdzie żyją krokodyle..

Test sprawdzający - rozdział V _____imię i nazwisko_____klasadata.

B. jest zależna od temperatury otoczenia.. Podręcznik str. 143-144 1.. B. jest zależna od temperatury otoczenia.. Tworzą powierzchnie lotne.Sprawdzian z rozdziału 4 dla klasy 6 szkoły podstawowej.. Kręgowce zmiennocieplne.Kręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV imię i nazwisko Grupa A 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Test kl 6 - Kręgowce zmiennocieplne.. test > Świat kręgowców.. b) Do poniższych opisów dopasuj nazwy piór wpisane w podpunkcie a.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty.. w wodzie a jaja składają w wodzie.. Zapoznaj się z podsumowanie rozdziału V.. Umożliwiają kierowanie lotem.Kręgowce zmiennocieplne Test sprawdzający - rozdział IV Grupa A ________________________________________________________imię i nazwisko______________________________________klasadata 1 Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. b) Do poniższych opisów dopasuj nazwy piór wpisane w podpunkcie a. Udostępnij.. B. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. 2 lata temu.. ): A) kręgosłup, dwie pary kończyn, serce po grzbietowej stronie ciała, włosy B) szkielet wewnętrzny, dwie pary kończyn, cewkowaty centralny układ nerwowy C) kręgosłup, odnóża, kilkudziałowe serce, cienka skóraKręgowce stałocieplne Test sprawdzający - rozdział V Grupa A 1 Na poniższej ilustracji przedstawiono ptaka w locie..

Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała: Test sprawdzający z działu: "Kręgowce zmiennocieplne" DRAFT.

Kręgowce zmiennocieplne- zadania sprawdzające 1. a) Podpisz wskazane na ilustracji rodzaje piór.. Zwierzęta zmiennocieplne to zwierzęta, których temperatura ciała A. jest zawsze wyższa od temperatury otoczenia.. Zapewniają opływowy kształt ciała.. Dodaj do ulubionych.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Preview this quiz on Quizizz.. 2. skóra pokryta piórami.. Test sprawdzający z działu: "Kręgowce zmiennocieplne" DRAFT.Test sprawdzający po dziale V. Kręgowce stałocieplne, plik: test-sprawdzajacy-po-dziale-v-kregowce-stalocieplne.docx (application/vnd.openxmlformats-officedocument .Rozpoznaj cechy kręgowców lądowych i wpisz ich numery do odpowiednich kratek.. B. jest zależna od temperatury otoczenia.. Kręgowce zmiennocieplne czyli ryby, płazy i gady.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów.. Kręgowce zmiennocieplne.. Ciała kręgowców pokryte są: jednowarstwowym nabłonkiemwielowarstwowym nabłonkiemskórą złożoną z dwóch warstwskórą złożoną z trzech warstw.. Filtry: testy.. B. jest zależna od temperatury otoczenia.. C. jest zawsze niższa od temperatury otoczenia.Kręgowce stałocieplne.. Zaznacz poprawne dokończenie zdania.. B. jest zależna od temperatury otoczenia.. w wodzie a jaja składają na lądzie.. Odeślij rozwiązane zadania jak najprędzej- zostaną sprawdzone i ocenione.. 3 Obserwuj autora.. Umożliwiają kierowanie lotem.. 1 Na poniższej ilustracji przedstawiono ptaka w locie.. D. jest stała - niezależnie od temperatury otoczenia.sprawdzanie wiedzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt