Pytania sprawdzające do lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Zobacz podobne quizy: #i #kajko #kokosz #lektura ,,Katarynka" - Test z .sluzacych kasztelanowi Mirmilowi.Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .5) Kokosz chodził za kogutem bo a) chciał go zaczepić b) chciał go zjeść c) czekał na sygnał na trzecie śniadanie 25.05.2020 "Kajko i Kokosz.. Szkola latania PDF do pobrania za darmo Christa Janusz Opis Nieopodal Mirmilowa wlasna warownie zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbojcerze, ktorych wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej zloscilo, kiedy slyszal, ze nie maJak dobrze znasz lekturę Kajko i Kokosz szkoła latania?-Hermiona-8 godzin temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. b) Lelum Polelum c) Expecto Patronum 6) Kim był Łamignat dla Jagi?. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania" CHRISTA / EGMONT POLSKA 2020.Kajko i Kokosz..

na ysa Gore do szkoly latania.Kajko i kokosz, szkoła latania.

a) Pole, las, woda, wieś, nadszedł czas - miotło nieś!. Strona glowna;Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Kto uczył się latać?. a) Wujem b) Mężem c) Ojczymem 7) Po co Kajko, Kokosz i Mirmił udali się .TEST.. Quiz w Poczekalni.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Kto był mlodszy?. Jak miała na imię żona Łamignata?. Brakuje odpowiedzi.Quiz Eduelo.. Test wiedzy z lektury.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.a) Wyrzucenie ze szkoły latania b) Sprzątanie garażu c) Łatanie dziur w dachu 5) Jak brzmiało zaklęcie dzięki któremu miotła latała?. Kto był żoną Mirmika?. Szkoła latania.. pytanie 1 z 14.a) Kajko b) Kokosz c) Hegemon d) kapral 14) Przez spotkanie z Łamignatem Hegemon nabawił się a) bólu głowy b) senności c) kataru d) utraty smaku 15) Nocą w szkole latania Kajko i Kokosz zakradli się a) do sypialni dyrektorki b) do skarbca c) do stołówki d) do garażu 16) Po zdaniu egzaminu Mirmił zakupił a) latający dywan b .dobrze.Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy z lektury.. Kto był dowódcą zbójców?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania.. "Kajko i Kokosz: Szkola Latania" powstala jako pierwsza i nawiazuje do popularnego komiksu pod tym samym tytulem (wydanego niedawno po slasku jako "Szkola furganio").. Jesli nie zmienisz ustawien dotyczacych cookies w Twojej przegladarce, wyrazasz zgode na ich Podaj swoje imię:Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Jaką moc dawała fujarka od czarownicy Jadwigi?gra.. jaką broń miał łamignat?. Wyślij zgłoszenie-Hermiona- .. 103 Obserwuj autora Zobacz profil .. fot. Kadry z komiksu "Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Darmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Szkoła latania".W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaKajko i Kokosz.. Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaPoniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko..

Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt