Spadająca gwiazda - akcent tekst

Pobierz

Wiem, wiem, wiem, jedna spośród nich, Może moje spełnić pragnienia.. Na antenie takie gwiazdy jak Boys, Classic, Akcent, D-Bomb, Fanatic, Voyager, Weekend, Tropic i wiele wiele innych!. Gwiazda Gwiazda Cały świat niech wie, że ja kocham cię, Że bez ciebie żyć nie umiem już Popatrz w oczy me, bo gdzieś na ich dnie Znajdziesz tę ukrytą prawdę Gwiazda w górze lśni, Pierwszym mym życzeniem jesteś ty!Gwiazda w górze lśni, pierwszym mym życzeniem jesteś ty!. Nikt nie dowie się, czego bardzo chcę, O czym marzę gdzieś na serca dnie.. Gwiazda w górze lśni, Pierwszym mym życzeniem jesteś Ty.. Chyba tylko ty, możesz w oczach mych, Znaleźć tę ukrytą prawdę.. Akcent - Moja gwiazda Noc noc noc niebo pełne gwiazd .. Spadająca gwiazda spełnia sny W których główną rolę grasz ty Popatrz w oczy me, bo gdzieś na ich dnie znajdziesz tę ukrytą prawdę.. Gwiazda w górze lśni,pierwszym mym życzeniem jesteś ty!. Gwiazda w górze lśni,Tekst Piosenki - Akcent - Gwiazda (Audio) - MP3 Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd, Zmrok się w ciemność nagle zmienia.. Cztery razy pojawia się tekst Spadająca gwiazda spełnia sny po polsku.Tekst piosenki: Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd, Zmrok się w ciemność nagle zmienia.. Gwiazda… Gwiazda… Cały świat niech wie, że ja kocham cię, że bez ciebie żyć nie umiem już.. Cały świat niech wie, że ja kocham cię, że bez ciebie żyć nie umię już.Teledysk Akcent - Gwiazda Tekst Piosenki Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd, Zmrok się w ciemność nagle zmienia..

Piosenki po polsku, teksty, tłumaczenia.

Popatrz w oczy me, Bo gdzieś na ich dnie Znajdziesz tę ukrytą prawdę.. Do zobaczenia na antenie .May 4, 2021May 21, 2021Gwiazda w górze lśni, pierwszym mym życzeniem jesteś ty.. Wiem, wiem, wiem, jedna spośród nich, Może moje spełnić pragnienia.. Gwiazda w górze lśni, Pierwszym mym życzeniem jesteś ty!Gwiazda - Akcent Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd, .. !Nie zabraknie także muzyki biesiadnej i cygańskiej.. Wiem, wiem, wiem, jedna spośród nich, Może moje spełnić pragnienia.. Spadająca gwiazda spełnia sny, W których główną rolę grasz ty!. Gwiazda.. Gwiazda.. Cały świat niech wie, że ja kocham cię, że bez ciebie żyć nie umiem już.. Chyba tylko ty, możesz w oczach mych, Znaleźć tę ukrytą prawdę.. Chyba tylko ty, możesz w oczach mych, Znaleźć tę ukrytą prawdę.. Może dziś wreszcie powiem ci, powiem, jak cię bardzo kocham.. Spadająca gwiazda spełnia sny, w których główną rolę grasz ty.. Tak, tak, tak - spada jedna z gwiazd, cicho zsuwa się z wysoka.. Spadająca gwiazda spełnia sny,Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Spadająca gwiazda: Trzy razy pojawia się tekst Pierwszym mym życzeniem jesteś Ty po polsku.. Nikt nie dowie się, czego bardzo chcę, O czym marzę gdzieś na serca dnie.. Gwiazda.. Gwiazda.. Cały świat niech wie, że ja kocham Cię, Że bez Ciebie żyć nie umiem już..

Trzy razy pojawia się tekst Gwiazda po polsku.

Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Akcent(pl) wraz z tłumaczeniem.Gwiazda po polsku, piosenka Akcent(pl): Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd / Zmrok się w ciemność nagle zmienia / Wiem, wiem, wiem, jedna spośród nich.. : (4x) Gwiazda w górze lśni,Gwiazda w górze lśni, Pierwszym mym życzeniem jesteś ty!. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Setki najnowszych mp3 i teledyskow, info o zespołach disco polo teksty piosenek i wiele innych cennych informacji.. Popatrz w oczy me, bo gdzieś na ich dnie znajdziesz tę ukrytą prawdę… Gwiazda w górze lśni, pierwszym mym życzeniem jesteś ty!. [Chorus] A F#m.Znajdź tekst utworu Akcent - Moja Gwiazda i wyszukaj Akcent.. Tak, tak, tak, spada jedna z gwiazd, Cicho zsuwa się z wysoka Może dziś wreszcie powiem ci, Powiem, jak cię bardzo kocham .. Gwiazda - Akcent - tekst Created Date:Kompletnie z nudów.miłej zabawy!. Logowanie: szukaj: Teledyski > Akcent > Akcent .. Spadająca gwiazda spełnia sny, w których główną rolę grasz ty!. F Am Popatrz w oczy me, bo gdzieś na ich dnie F G znajdziesz tę ukrytą prawdę.. Gwiazda w górze lśni,Tekst piosenki: Gwiazda w górze lśni Pokaże ci chuja Ty pizdę mi Mam dużą lufę Ty o tym wiesz Zerknij tylko, tylko tu gdzie chcesz Pokazałem ci co tam mam Zobaczyłaś go, przestraszyłaś się i spierdoliłaś do chaty w trzy dupy Cały świat niech wie, że masz pizdy dwie Ja mam jednego chuja, nie wyrobie na dwie Pozdrawiam cię, pizdę lepiej lej[Pre-chorus] F Am Cały świat niech wie, że ja kocham cię, Am F G Am że bez ciebie żyć nie umiem już..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt