Można na nim polegać po angielsku

Pobierz

(On jest naprawdę pomocnym człowiekiem.. (Powinnaś wiedzieć, że na nim nie można polegać.). Posiadamy wieloletnie .Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę w celu poprawy jakości przeglądania naszej witryny, analizy ruchu w naszej witrynie, a także wyświetlania spersonalizowanych treści promocyjnych i reklamowych.pewny, niezawodny, można na nim polegać .. na kim można polegać po angielsku: 1. reliable .. osoba na której można polegać po angielsku: 1. reliable .. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Przykładowe zdania: Sztuka walki nie polega na używaniu laski!. Brak tłumaczeń Dodaj .. polegający na wprowadzeniu skryptu.. bardzo na nim polegała.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Wiedziałem że można na tobie polegać.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Partner, na którym można polegać.. (Wszyscy na mnie liczą i to mnie stresuje.). nie mówię po angielsku nie mówię po rosyjsku nie musisz tego robić nie na miejscu nie na poziomie nie na temat Dziękuję Marcus.. I count on you, don't let me down.Możemy polegać na doniesieniach innych, albo sprawdzić osobiście.. zdawać się na kogoś, zdawać się na czyjąś pomoc, polegać na kimś.Musisz przetłumaczyć "NIE MOŻNA NA NIM POLEGAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

czy można na nim polegać.

Rzadko spotyka się kogoś na kim można polegać.. Tutaj ludzie chcą kogoś na kim można polegać.. Nie mogę już polegać na własnych ludziach.. Tłumaczenia w kontekście hasła "można na nim polegać" z polskiego na angielski od Reverso Context: Powiedziałeś mi, że można na nim polegać.Translations in context of "można na nim polegać" in Polish-English from Reverso Context: Powiedziałeś mi, że można na nim polegać.Najpopularniejsze tłumaczenia "czy można na nim polegać" po angielsku: is he dependable.. Rozumiem!. bab.la - Online dictionaries, .. że nie można do końca polegać na rządzie i ufać, .. że na kartce o wymiarach 9x7 cali, które potem sprzedawane są po $10, każdy z artystów tworzy oryginalne dzieła.. Przestańcie polegać na jego odpowiedziach i poszukajcie własnych.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. (Liczę na ciebie, nie zawiedź mnie.). Dobrze jest miec kogoś na kim można polegać.. rely *** polegać (na kimś, na czymś) zobacz także: rely on somebody, rely on somethingpolegać; polegać na; polegać na kimś; poległy; polej; polemiczny; polemika; polemista; polemizować; polemizować z; polenta; polepszający; polepszający warunki pracy; Więcej tłumaczeń zawiera słownik polsko-angielski.Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa można na nim polegać i dodaj je do swoich fiszek..

... można na nim polegać po angielsku: 1. reliable .

keyboard.Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa na kim można polegać i dodaj je do swoich fiszek.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MOŻNA BYŁO NA NICH POLEGAĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.When you need someone to count on.. polegający na po angielsku słownik polsko-angielski.. Pytałem czy można na tobie polegać powiedziałaś że tak.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.. Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso Corporate.Najpopularniejsze tłumaczenia "czy można na nim polegać" po angielsku: is he dependable.. .nie można na nim polegać he is not dependable 2. polegać (zasadzać się): polegać na czymś to consist in sth jej zadanie polega na tym, że .. her objective consists in .. Powinnaś po.. polegać na jego osądzie.. Wiedziałam że można na tobie polegać.. .Tłumaczenie słowa 'polegać' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. is .Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa osoba na której można polegać i dodaj je do swoich fiszek.. liczyć na kogoś, polegać na kimś.. .Podobno można na tobie polegać.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. nie mówię po angielsku nie mówię po rosyjsku nie musisz tego robić nie na miejscu nie na poziomie nie na tematnie można mieć ciastka i zjeść ciasko nie można na nim polegać nie móc się doczekać nie móc znaleźć rozwiązania zagadki nie mów do mnie takim tonem!.

(Możesz na mnie polegać.)

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NIE MOŻNA NA NIM POLEGAĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "MOŻNA BYŁO NA NICH POLEGAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. osoba, na której nie można polegać.. (Ona zawsze polega na swojej własnej intuicji.). Zaloguj się .Tłumaczenia w kontekście hasła "nie można na nim polegać" z polskiego na angielski od Reverso Context: Zupełnie nic.. myślę tylko, że nie można na nim polegać.Musiał walczyć o życie ludzi wierzących w swego władcę i polegających na nim .. z o.o. jest znaną od wielu lat marką na rynku polskim.. It's nice to have someone to lean on.Tłumaczenie słowa 'na nich polegać' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.Tłumaczenia w kontekście hasła "można na nich polegać" z polskiego na angielski od Reverso Context: Mężczyźni, można na nich polegać..

liczyć na kogoś, polegać na kimś.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt