Nie powiedziałam mu że jestem dziewicą

Pobierz

Wydawało mi się, że do niczego nie dojdzie.. Wiem - bezpośrednie, ale ostatnio każdy, którego poznawałam, dążył tylko do jednego.. Tym bardziej, że nie straciłaś tego dziewictwa własnowolnie.. Ale musi zrozumieć, że mówisz mu to teraz, bo właśnie teraz jesteś na to gotowa.Mając 15 lat, poznałam chłopaka starszego od siebie.. I do tej pory o tym .2 days ago1 day ago2 days agoPowiedziałam mu: "Nie trzeba.. Szkoła - zapytaj eksperta (1566) Szkoła - zapytaj eksperta (1566)Później wstydziłam się tego, że jestem dziewicą, bo w takim wieku to dziwne.. Pytania .. Mieliśmy oglądać jakiś film, ale doszło do zbliżenia, chociaż to za dużo powiedziane.. Tomek zabrał moje dziewictwo, ale najgorsze było to, że zaraz potem mnie zostawił, po prostu przestał się odzywać i potraktował jak pierwszy lepszy towar.. Na imprezie przespałam się ze znajomym.. ja nie czulam bólu zreszta ani nie krwawiłam.wiem, ze On bardzo mnie kocha.i teraz cholernie sie czuje zle z tym ze Mu skłamalam.. ( przepraszam, że odpisuję).Cześć,nie wiedziałam ,że kiedykolwiek będę mieć taki problem.. Stosuję pigułki antykoncepcyjne".. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Marchewką.. Ale zasmucił się tym i tylko zapytał z iloma mężczyznami byłam.. Słysząc to mój chłopak odpowiedział mi: "A. jesteś pewna?". I to w dodatku delitaknie a później petting.. Pytania ..

... siedząc za biurkiem spytała mnie, czy jestem dziewicą.

Jak mu powiedziałam że tylko z jednym, to go trochę ucieszyło, ale żadnych szczegółów nie chciał słyszeć.. Nie przedłużając, próbowałam pozbyć się sama błony dziewiczej.. Tak, .Po tym incydencie przyjechał do mnie jeszcze tylko jeden raz.. Pewnego dnia powiedziałam mu, że na jeden .Today Poznałam już jakiś czas temu chłopaka, zależy nam na sobie itd.. On wie ,że ja czy powiedzieć chłopakowi o tym, że jestem dziewicą?6 days agoTodayMay 31, 20211 day ago1 day agoGdy się poznaliśmy, jakoś tak wyszło że nie jestem dziewicą, nie pamiętam teraz czy on mnie sam zapytał, czy w jakiejś rozmowie.. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.. Spodobaliśmy się sobie.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Nie, nie udało się i z tym chłopakiem też do niczego nie doszło.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Powiedziałam chłopakowi że jestem dziewicą a on na to powiedZiał - 'dziewicą - no proszę cie .. co to znaczy?. Całowaliśmy się, chciał TO ze mną zrobić, ale nie mogłam się przełamać.. on mówił mi co mam robić.. On bardzo naciskał na to, żeby uprawiać ze mną seks i zgodziłam się.. Szkoła - zapytaj eksperta (1462) Szkoła - zapytaj eksperta (1462) .. I tak chyba będzie aż do śmierci" - twierdzi zdesperowana użytkowniczka.Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że nie jestem dziewicą - wyznała modelka.To był szok, bo ja byłam!- "Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że jestem dziewicą..

W ogóle nie nie powiedziałam, że jestem dziewicąPrzeszłość to przeszłość.

Spodobaliśmy się sobie.. Spotykam się z chłopakiem.. A teraz jest już za późno.. W takiej sytuacji nie powinien mieć żadnych pretensji.. Może o to, że mu nie powiedziałaś wcześniej.. Okłamałam mojego pierwszego faceta, że nie jestem dziewicą.. na początku nie mógł we mnie wejść, oczywiście od razu sie domyslił, że jestem dziewicą i zapytał sie czy to mój pierwszy raz, więc potwierdziłam.. Potem jak we mnie na chwile wszedł to myślałam, że przebił błonę bo była krew.Temat: myślał, że jestem dziewicą.. I to był taki szok, bo ja byłam.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Pomożecie proszę 18+!czy jestem dziewicą?. I to był wielki błąd że mu powiedziałam.On jest ode mnie starszy o rok (ja 20, on 21) i ma duże doświadczenie z kobietami.. Stwierdziłam, że najwyżej ucieknie, ale będę szczera.1 day agoOpowiem w skrócie moją historię.. Widać było, że mowę mu odjęło.. Ale doszło.. Na samym początku powiedziałam mu, że jeśli chce mnie zaciągnąć do łóżka to mu się nie uda.. Powiedziałam mu, że byłby to mój pierwszy raz.. Na imprezie przespałam się z kolegą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt