Latarnik pytania do krzyżówki

Pobierz

Petroniusz, 18.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Ilość pytań: 20 Rozwiązywany: 313258 razy.Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Latarnika.. dzieła sztuki 4.. Mamy 10 rozwiązań.. Trudny test z Latarnika.. Zawód Skawińskiego 5.Gotowa do skopiowania krzyżówka, sprawdzająca znajomość różnych powieści noblisty.. Dziękujemy za udzielenie poprawnej odpowiedzi!Lista rozwiązań dla określenia .. latarnik, ryba drapieżna z krzyżówkiMar 4, 20211.. Sprawdź swoją wiedzę.. Skrzetuski, 19.. BAN A N Ó W T.w ciągu ilu godz należało znaleśc nowego latarnika?. Krzyżacy, 7.. Hasło.. AFRYKA 3.. Kim z zawodu był Tomasz?. Polski Język Polski .Lista rozwiązań dla określenia z krzyżówki.. Kontynent na którym Skawiński zajmował sie poszukiwaniem diamentów 3.. Winicjusz, 15.. Napisz wywiad ze Skawińskim ,,Latarnik" PYTANIA: 1.. Co było dla pana najbardziej pociągające w pracy latarnika?. Wołodyjowski, 2.. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. K O N S U L A A.latarnik z wieży widział przez lornetkę liście jakiego drzewa?. Test składa się z 12 pytań.. Nazwisko jego żony ROMANOWSKA 8.Imię żony MARIA 9. ruda latarnika zapalane przez latarnika Dodaj nowe hasło do słownikaPolski Latarnik Zerówka / Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli / Adults Liceum Technikum Przykłady z naszej społecznościJeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy..

... pytania (Hurra 1) Koło fortuny.

Co było pasją pana Tomasza?. Henryk Sienkiewicz.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Latarnik.. Rozwiąż test!Kim był Skawiński zanim został latarnikiem?. Zmarł i został tam pochowany VEVEY 10.W 1905roku .LATARNIK - Latarnik - Latarnik - Latarnik - Latarnik - latarnik - Latarnik - LATARNIK - Latarnik - LATARNIK _test - ,,Latarnik" - Latarnik - LATARNIK .. Krzyżówka Latarnik Krzyżówka.. Lista pytań do lektury Latarnik Henryka Sienkiewicza.Dopisz pytania do krzyżówki o Latarniku.. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. P O L A K1-Latarnik-L 2-Skawinski-A 3-Pan Tadeusz -T 4- Aspinwall -A 5-Australii -R 6-Harpunnikiem -N 7-Sienkiewicz -I 8-Kuba -K Pytania 1-Jaką posadę objął tułacz w Aspinwall 2-Główny bohater 3-Skawiński pogrążył się w lekturze 4-Miejsce akcji 5-Gdzie kopał złoto 6 Na statku wielorybniczym był 7-Autor noweli 8-Gdzie był fabrykantem cygarTest wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. sześć 5.. Kmicic.⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter Wszyscy 4 5 6 8 9 Mamy 5 rozwiązań Podobne krzyżówki latarniki Analogia: Skawiński - "Latarnik", Toporek - ?. Pytania i odpowiedzi do lektury Latarnik (22) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Latarnik, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?

2. trzeba było go znaleźć w ciągu 12 godzin 3. oświetla statkom drogę (chyba) 4.niedziela 5.nie, skalista 6.chyba siedem (ponieważ pisano w książce, że raz dziennie przywoziła łódź żywność i wodę) 7. świeżą żywność i wodę do picia 8. zajmowała jeden mórg powierzchni 9.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. "Latarnik".. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "bohater latarnika": SKAWIŃSKI NOWELA DOKTOR LATARNIE KARNALIT AJAKS ENEASZ EPOS ZORRO TELL HEROS TOMEK RAPSOD BARD ICEK HEKTOR FIGARO ACHILLES RAMA POSTA .Pomocy potrzebuje na jutro!. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie, rozbudujemy słownik haseł do krzyżówek.. Odpowiedzi: 1.. Dlaczego nie dopełnił pan swoich obowiązków?Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Question from @Lidusia24 - Szkoła podstawowa - PolskiOdpowiedź Sprawdzona przez Eksperta danutkass L. na kogo spadł kłopot znalezienia nowego latarnika?. Żołnierzem Farmerem Majtkiem na statku Poszukiwaczem złota Żadna z odpowiedzi nie jest poprawna Wszystkie odpowiedzi są poprawne Co się stało gdy Skawiński zasnął w trakcie czytania książki?. SKAWIŃSKI 10.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: czytanie ze zrozumieniem franciszek ziejka magia wesela odpowiedzi wg Pawelorkwiszews1.Podobne pytania krzyżówkowe do Latarnik bohaterowie krzyżówka Ostatnio dodane hasła krzyżówkowe inaczej siad seiza przycumowany do kei lina do cumowania statku wynik dzielenia marzec znak zodiaku luty znak zodiaku styczeń znak zodiaku maj znak zodiaku 31 grudnia imieniny 30 grudnia imieniny 29 grudnia imieniny 28 grudnia imieninyProszę o pytania do krzyżówki z lektury latarnik aspinwall Afryka falconbridge latarnik hawana Indianie Helena Australia skawiński brazylia Odpowiedź Guest 1..

Miejscowość w której pracował latarnik 2.

Krzyżówki; Rebusy; Łamigłówki; Wyścigi; .. bohater latarnika - krzyżówka.. BRAZYLIA Proszę o pomoc.. Piotr, 11.. 6. czerwce.. Miodową 6.. Krzyżówka - "Latarnik" Krzyżówka.. Zagłoba, 9.. Lista pytań z lektury Latarnik.. Tomasz 2.. To zmotywuje mnie do dalszej kreatywności i zachęci do dzielenia się .May 30, 2021Latarnik krzyżówka.. Ile pokoi znajdowało się w nowym mieszkaniu Pana Tomasza?. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. tak 7.Zrobię krzyżówkę z hasłem ,,Henryk Sienkiewicz''.Pytania mają dotyczyć jego życia i i formacji z nim związanych.Na.. - MidBrainart .. wg Kurnatowska.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaLatarnik, lekcja z lekturą, lekturowe pomysły, lekcja języka polskiego, TIK, kompozycja, budowa, .. Przedwakacyjna krzyżówka obrazkowa, czyli idę na lekcję bez podręcznika .. masz pytania, wykorzystałeś /-aś go swojej pracy, zostaw wiadomość w komentarzu.. Pytania do lektury.. Długość.. Jaką ulicą chadzał w stronę ulicy Senatorskiej główny bohater?. D W U N A S T U A.jakiej narodowości był nowy kandydat na latarnika?. Z góry dziękuję ;).. Jak ma na imię główny bohater utworu?. mszyce.. Czy Tomasz cieszył się powodzeniem wśród kobiet?. Statek zatoną Statek rozbił się na mieliźnie Statek roztrzaskał się o skały Statek osiadł na mieliźnieZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Krzyżówka z ,,Latarnik" ---> II Kl. gim..

...Hasło "Latarnik" posiada 36 opisów do krzyżówki w słowniku.

Pisał pod pseudonimem Litwos do Polskiej GAZETY 6.Jeden z utworów który napisał LATARNIK 7.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Nazwisko konsula Stanów Zjednoczonych 4.. Opisy do hasła: był nim Skawiński; był nim skawiński z noweli sienkiewicza; człowiek obsługujący latarnię morską; człowiek obsługujący latarnię morską, odpowiedzialny za jej prawidłowe działanie;1. latarnik zginął bez wieści, ale przypuszczano, że podczas burzy został spłukany przez bałwan..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt