Napisz kto został przedstawiony na ilustracji

Pobierz

Praca domowa!. Maksymalna liczba punktów do zdobycia - 31 .. ć w której.. - max 2 pkt 2.A.. Napisz jak nazywa się miejscowość w której znajduje sięobiekt przedstawiony na ilustracji, kto jest jego architektem i w jakim stylu został on wybudowany?. a) Napisz, jaka formacja wojskowa została ukazana na ilustracji.. Hetman przedstawiony na ilustracji w krótkim czasie zdołał zorganizować regularna armie dowodząc niewielkimi siłami polskimi.. Ilustracja przedstawia Stefana Czarnieckiego.. Oto 10 picturebooków i bogato ilustrowanych książeczek, którym warto się bliżej przyjrzeć.znajduje się obiekt przedstawiony na ilustracji i z czyjej fundacji został on wybudowany max 2 pkt 6.. Napisz co to za budynek .. Niekiedy ilustracje spełniają o wiele ważniejsze funkcje, niż mogłoby się wydawać.. y. na ilustracji, kto jest jego architektem Proszę o szybko odpowiedź plissss.1.. - Bitwa pod Chocimiem - Bitwa pod Żółtymi Wodami - Bitwa pod Warką Mam nadzieje, że pomogłam;)a) Napisz, jaka formacja wojskowa została ukazana na ilustracji .. B. Napisz, jakie były konsekwencje tego układu dla państwa i narodu polskiego.. Tematykę do niej .Na ilustracji został pokazany budynek, który był stałym elementem krajobrazu większych miast w XIX wieku.. "Pieśń świętojańska o Sobótce" to obszerny poemat o wsi.. Cywilizacja obszaru Mezopotamii [Uwaga: można wskazać konkretną cywilizację z tego obszaru, np. sumeryjską, babilońską, Elamu] B. Napisz, jak nazywa się budowla przedstawiona na ilustracji.Na podstawie poniższej ilustracji wykonaj polecenia: A..

Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji.

Wykonaj polecenia na podstawie tekstu źródłowego.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji następnie wykonaj polecenia Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji następnie odpowiedz na pytania Jak nazywa się centralny plac starożytnego Rzymu przedstawione na.. obiekt.. b) Wyjaśnij, co decydowało o przewadze przedstawionych .Dziecięce książeczki ilustrowane to nie zawsze infantylne obrazki i prosty przekaz.. miejscowoś.. Napisz, w której miejscowości naszego regionu znajdują się stacje męki Drogi Krzy żowej których autorem jest Tadeusz Niewiadomski i w jakich latach one powstały - max 1 pkt 7.1.. - muzułmanin, - chrześcijanin, - Żyd B. Rozstrzygnij, czy na przełomie średniowiecza i czasów nowożytnych scena zaprezentowana na ilustracji należała do rzadkości, czy też była powszechna.. Wykonaj polecenia związane z mapą konturową.. Wyobraź sobie, że właśnie wtedy znalazłeś się w średniowiecznym mieście.. - Falanga macedońska stanowiła.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przyjrzyj się ilustracji i ułóż kilka odpowiedzi na pytania dotyczące jej bohatera.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj zadania.. Po godzinie 11:00 nie będzie możliwości pobrania testu ze strony muzeum ..

Opisz, w jakiej sytuacji została przedstawiona ta osoba.

Każdy ma jakieś zadanie do spełnienia, na swoją miarę: "Służmy poczciwej sławię , a jako kto może, / Niech ku pożytku dobra spólnego pomoże.". Dlaczego budowano takie obiekty?. b) Wyjaśnij, jakie elementy widoczne na obrazie świadczą o udziale Polaków w bitwie pod Wiedniem.. nazywa się.. przedstawion.. Obrazek trochę inny ale w sumie to to samo;ppp.. Liczę na szybką pomoc!. Podaj datę i nazwę paktu, który został przedstawiony na rysunku satyrycznym.. W krótkim liście do rodziców opisz, co tam zobaczyłeś (Wystarczą trzy-cztery zdania)''.Nov 14, 2021przedstawiony na ilustracji.. znajduje się.. Następnie wykonaj polecenia: a) Określ, kto jest główna postacia obrazu.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. 4 oceny | na tak 100%.zapytał (a) 13.05.2015 o 17:10.. A. Zaznacz na mapie konturowej Kolorem czerwonym ziemie opanowaneCzłowiek został wybrany przez Boga , powinien więc starać się uczynić coś ważnego dla ogółu.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-12-05 17:06:55.. !Plis.Czas na pobranie, rozwiązanie i odesłanie testu to 2 godz. zegarowe od 9:00 do 11:00. b) Wyjaśnij, co decydowało o przewadze przedstawionych żołnierzy nad przeciwnikiem podczas bitwy.. O czym to Świadczy .. Napisz, z jaką starożytną cywilizacją należy łączyć budowlę przedstawioną na ilustracji..

Napisz kto był wynalazcą urządzenia ukazanego na ilustracji.

Wyjaśnij kiedy oraz gdzie zastosowano przedstawiony wynalazek.. Dec 16, 2020Ilustracja przedstawia Mikołaja Kopernika - najwybitniejszego polskiego astronoma, autora słynnego dzieła "O obrotach sfer niebieskich".a) Kto został przedstawiony na obrazie?. Question from @FederArti - Szkoła podstawowa - HistoriaWybierz jedną ilustrację i napisz monolog który mógłby wygłosić przedstawiony na niej poeta.Chodzi o Juliana Tuwima zadanie jest w ksiąrzce Swoimi słowami na stronie 139 zadanie 6.Proszę o pomoc!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt