Przykład petycji do prezydenta miasta

Pobierz

Z tego powodu utrudnione jest poruszanie się po ulicy po zmroku, zarówno dla pojazdów, jak i pieszych.własnoręczny podpis autora petycji.. Głównym argumentem za tym aby przedszkole dalej funkcjonowało jest to, iż po zamknięciu tej placówki nasze dzieci nie będą miały gdzie .Przykład.. Petycja radnych MJN i Ruchów Miejskich.. My niżej podpisani jesteśmy zaniepokojeni brakiem jakiegokolwiek oświetlenia na naszej ulicy.. My, wszyscy mieszkańcy osiedla Zamłynie w Radomiu, zwracamy się z serdeczną prośbą o cofniecie decyzji o likwidacji Publicznego Przedszkola nr 13 w Radomiu.. Panie Wójcie.. BIP .Wnoszący zwracają się do Prezydenta RP z prośbą o podjęcie inicjatywy ustawodawczej w zakresie nowelizacji ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym.. Decyzję o napisaniu tej petycji podjęliśmy po kolejnym tragicznym w skutkach wypadku, jaki miał miejsce na skrzyżowaniu tych ulic.Jan 13, 2022Bartosz XXXXX.. My, uczniowie Szkoły Podstawowej w Kostomłotach, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zakup nowego sprzętu sportowego do sali gimnastycznej naszej szkoły oraz o dofinansowanie dodatkowych zajęć SKS-u.Petycja do prezydenta miasta Prezydent miasta Warszawa Mieszkańcy ulicy 3-go Maja My niżej podpisani jesteśmy zaniepokojeni brakiem jakiegokolwiek oświetlenia na naszej ulicy.. Podziel się na Facebooku (872) Petycja Podpisy 1 206 Statystyki Dodatkowa widzialność Szanowny Panie Prezydencie..

Prezydent miasta Warszawa.

Radni MJN wraz z radnymi z koalicji Ruchów Miejskich złożyli petycję do Prezydenta Warszawy o zakaz używania plastiku we wszystkich jednostkach samorządu warszawskiego.. My, wszyscy niżej podpisani zwracamy się z uprzejmą prośbą o budowę ścieżek rowerowych na osiedlu ABC.Petycja do prezydenta miasta Prezydent miasta Warszawa Mieszkańcy ulicy 3-go Maja My niżej podpisani jesteśmy zaniepokojeni brakiem jakiegokolwiek oświetlenia na naszej ulicy.. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.. A. Kamińskiego.. Pałac Młodzieży im.. podpisy osób popierających sprawę.. "Poznaniacy mają prawo czuć się bezpiecznie na spacerze, podmiejskiej wycieczce czy podczas treningu", piszą aktywiści w petycji do prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka.Wnoszący apeluje o podjęcie przez Prezydenta RP działań, mających na celu doprowadzenie do powrotu do kraju polskiego Kapitana Żeglugi Wielkiej przebywającego w zagranicznym areszcie.. Jako mieszkańcy zwracamy się do Pana w apelem o wstrzymanie odstrzału Dzików (Sus scrofa) na terenie Miasta Torunia.Petycje do Urzędu Miasta Katowice.. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.. Warszawa wolna od plastiku..

Druga, która wnosi do prezydenta Marcina Krupy o dołączenie do akcji "Godomy po ślonsku.

Brak zgody na udostępnienie danych Wstrzymanie sprzedażyW praktyce petycje możemy kierować do organów władzy publicznej każdego szczebla: wójta, burmistrza, rady gminy, rady powiatu, rady miasta, prezydenta miasta, ministra, sejmu, senatu.. Maciej Lubeki.. (Fundacja Viva!). fot. Grupa Zdrowego Oddychania Przez ostatnie kilkadziesiąt lat całe pokolenia mieszkańców Tarnowa i okolic korzystały z basenu letniego w Mościcach.Jan 21, 2022Petycja przekazana przez Przewodniczącego Rady Miasta Szczecin.. Żłobek Miejski.. Mieszkańcy ulicy 3-go Maja.. Petycja.. Z tego powodu utrudnione jest poruszanie się po ulicy po zmroku, zarówno dla pojazdów, jak i.Rejestr petycji kierowanych do Prezydenta Miasta Łomży w 2017 rok.. My, niżej podpisani zwracamy się z uprzejmą prośbą o budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Geodetów i Piłsudskiego.. Nie czekajmy do wyborów krajowych.. KZGM w Katowicach.. Szanowna Pani Szanowny Pan Dyrektor Szkoły Podstawowej I Petycja §1) Na mocy art. 63 Konstytucji RP w trybie Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz.U.2014.1195 z dnia 2014.09.05) w związku z art. 241 Ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, wnosimy petycję do Dyrektora Szkoły o dokonanie wewnętrznej analizy stanu faktycznego, panującego w .Petycja radnych MJN i Ruchów Miejskich — Miasto Jest Nasze..

Agata Grzegorczyk, rzeczniczka miasta, potwierdza, że petycja wpłynęła.Petycja do Dyrektora Szkoły.

Przyjmowanie petycji Dostęp do informacji publicznej Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego .Mar 2, 2022Aktywistki składają w urzędzie miasta w Poznaniu petycję do prezydenta Jacka Jaśkowiaka, aby miasto zostało wyłączone z obszaru polowań.. z o.o., 80-601 Gdańsk, ul. Andruszkiewicza 5.. Wójt.. - Liczymy na to, że miasto Gdynia stanie na wysokości zadania i taki gabinet zostanie otwarty - dodaje Hanna Goworowska-Adamska, członkini zarządu gdyńskiego Razem.. Klikając przycisk "Przejdź do strony" zgadzasz się na .Petycja do Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Rady Miejskiej w Tarnowie.. Poniżej przedstawiamy przykładową petycję: Warszawa, 12.12.2112 Szanowna Pani Janina Kowalska ".Administratorem danych będzie Prezydent Miasta Gdańska - Miasto Gdańsk, 80-803 Gdańsk, ul. Nowe Ogrody 8/12, zaś podmiotem przetwarzającym dane będzie Gdańskie Centrum Multimedialne Sp.. 26-085 Miedziana Góra.. Imię i Nazwisko lub nazwa podmiotu wnoszącego petycje (w przypadku wyrażenia zgody, o której mowa w art.4 ust.3 ustawy o petycjach) .. nie później niż w terminie 3 miesięcy od złożenia petycji : brak: Petycja przekazana do Wydziału Edukacji( skan pisma w .kierowanych do Prezydenta Miasta Łodzi opracowana zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz. U. z 2018 poz. 870) Lp..

Poniżej przedstawiamy przykładową petycję: Warszawa, 12.12.2112 Szanowna Pani Janina Kowalska Prezydent miasta Warszawa.

W tej sprawie do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęło ponad sto pism.. Prezydent Miasta Radomia.. Strona główna.. Autor petycji apeluje o dokonanie zmian w ustawie z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie gminnym zmierzających do przyznania organom uchwałodawczym jednostek pomocniczych gmin uprawnień kontrolnych względem ich zarządów, które miałyby być realizowane przez powoływane w .Zakład Targowisk Miejskich w Katowicach.. Gminy Miedziana Góra.. Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej .. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław , na liście petycji oraz w zbiorczej informacji na temat petycji kierowanych do Prezydenta Wrocławia i Rady Miejskiej Wrocławia rozpatrzonych w roku poprzednim publikowanych na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Wrocławia pod adresem w związku z przepisami ustawy z dnia 11 lipca .Na przykład na poziomie miasta czy gminy.. Z tego powodu utrudnione jest poruszanie się po ulicy po zmroku, zarówno dla pojazdów, jak i.Radom dn. 22.11.2007.. Prezydent miasta Warszawa.. Wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z grupy odbiorców petycji zostały wyłączone sądy, ale jedynie w kwestiach związanych z orzecznic- twem.Petycja do Prezydenta Miasta Torunia w sprawie wstrzymania odstrzału dzików na terenie Torunia.. Straż Miejska.. Bo przykład powinien płynąć z góry!Jul 26, 2021Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Menu górne (header) Aktualności Kalendarz Prawo Prezydent Małżonka Prezydenta Kancelaria A A+ A++ .. Petycje 2019 .. Pierwsza ma na celu umieszczenie na budynku urzędu tablic z napisami w języku śląskim.. Jako społeczność Mościc, Tarnowa oraz miłośnicy kultury fizycznej sprzeciwiamy się planom likwidacji basenu odkrytego w Mościcach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt