Sprawdzian z lektury pinokio

Pobierz

Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. julia742 5 lat temu.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Powodzenia!. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. 1Pinokio uratował tonącego: a)psa Alidoro b) małego chłopca c) swojego ojca 19. a) sprzedał swój kaftan, b .Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron.. braku paliwa w maszynie.. Był to właściciel pola, który skradał się na palcach, żeby zobaczyć, czy nie wpadła w paść jedna z tych kun, co to pożerały kury nocną porą.Pinokio uciekł do Krainy Zabawek : A. sam, B. z Konotem, C. z Knotem i Lisem.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: wujek karol charakterystyka postaci krotki dialog w restauracji po angielsku 3 osoby puls życia 3 człowiek i środowisko argumenty broniące zenona ziembiewicza .. sprawdzian z działu rolnictwo i przemysł odpowiedzi .Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. Lektury dla klas 4-6.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśnioweSPRAWDZIAN PO OMÓWIENIU LEKTURY "PINOKIO" Tekst 1. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20..

(wieloryb) 6.jak pinokio traktował ojca?

Udostępnij.. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. (rósł mu nos) 4. w co się zamienił pinokio pod koniec książki?. W brzuchu rekina Pinokio spotkał: a)Sardynkę i Lisa b)Tuńczyka i Dżeppetto c)Śledzia i Wróżkę 22.Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Miał pecha i wpadł w pułapkę na kuny.. To imi ę przyniesie mu szcz ęście.. .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Obudowa metodyczna z kartami pracy, (2013) - opis produktu: Omówione lektury: Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa Tajemniczy ogród - Frances Lektury dla klas 4-6.Streszczenie lektury "Pinokio" .. kto wystrugał pajacyka?. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Test z lektury pinokio.. Nocą obudziły go szmery.Podczas występów Pinokio dostrzegł wśród publiczności damę, która miała na szyi medalion z podobizną pajacyka..

Literatura "Mikołajek" - test znajomości lektury.

28 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Język polski.. Szkoła latania" - Test z Lektury Literatura .Lektura Pinokio Test z Lektury ,, Pinokio " Carlo Collodi !. ( sprzedał żeby kupić bilet do teatru) 3.jakie zmiany na ciele pajaca zachodziły gdy kłamał?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

ZapraszamyTest z lektury "Pinokio" C. Collodiego - klasa IV 1.

Dżepetto trafił do więzienia a Pinokio się z tego bardzo cieszył.. Rozpoznał w niej wróżkę.. Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. A. zmieniła go Wróżka, aby ukarać go za złe zachowanie, B. zmiana była konsekwencją pobytu w Zabawkonii, C. zmienił go Ogniojad, aby pracował dla niego w cyrku.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .— Jakie mu nada ć imi ę?. Wyślij zgłoszenie .Test wiedzy z lektury ,, Pinokio" kinusia_1100 3 lata temu.. Sprawdzian.. W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.. Najbogatszy z nich chodził na Ŝebry.1.. Dlaczego Pinokio zmienił się w osła?. 13.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Pewnego dnia Pinokio uciekł z domu i zwrócił się do policjanta, że jego ojciec go bije i kara.. W domu świerszcz chciał przekonać Pinokia, że źle postępuje i nie powinien tak robić.. Quiz w Poczekalni.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię..

( Dżeppetto) 2.co pinokio zrobił z elementarzem?

Sprawdź!. —- mruczał do siebie.. Pinokio jednak nie chciał tego .. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. Znałem cał ą rodzin ę Pinokiów: Pinokio-ojciec, Pinokio-matka, dzieci teŜ Pinokie; wszystkim doskonale si ę wiodło.. ( w chłopca) 5.co połknęło pinokia na morzu?. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.. Planeta Małego Księcia była:Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Tańcząc i skacząc, osiołek-Pinokio okulał i dyrektor cyrku sprzedał go człowiekowi, który postanowił go utopić, a potem ściągnąć z niego skórę na bęben.Test z lektury.. Skomentuj.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna, d) z materiału..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt