Przetłumacz zdania na język angielski

Pobierz

Tłumaczenie zakłada użycie czasów przeszłych Past Simple oraz Past Continuous.. On jest lekarzem.. Razem jedzą obiady i kolacje.. Londyn jest bardziej popularny niż Warszawa.. Jak długo leci samolot .Język angielski Uzupełnij każdą lukę przekształcając wyraz podany w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdanie.. Po wpisaniu wszystkich zdań naciśnij "Sprawdzam" w celu zobaczenia wyniku.. Angielski - zdania, przetłumacz.. Jak często masz lekcję gry na pianinie?. Aby sprawdzić swoje odpowiedzi kliknij na pole z trzema znakami zapytania.. UWAGA!. Dzieci bawia sie teraz w nowym ogrodzie 5.. Wpisujemy, bądź wklejamy, słowo, termin, frazę, zdanie lub cały tekst do okienka znajdującego się po lewej stronie.. Robert rzadko gra w koszykowke 6.. UWAGA!. Polub to zadanie.. Tłumaczenia na stronie są tylko przykładowymi odpowiedziami.. Nikt nie spodziewa się lepszych wyników.. Próbował włamać się do mojego samochodu.. Mój najlepszy kolega był wczoraj przygnębiony.. Ania sprząta swój pokój dwa razy w tygodniu.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. 6/97- korzystającz przymiotników z ramki dokończ zdanie na temat ulubionego środka transportu i wyjaśnij dlaczego jest on twoim ulubionym.. Nasz pociąg odjeżdża o 10:30 4.. Mieszka w domu obok.. Potrafi tłumaczyć z angielskiego na polski, ale prostym kliknięciem możesz ustawić go tak, aby zaczął tłumaczyć z polskiego na angielski.Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim..

3.Przetłumacz zdania na język angielski.

Razem odrabiają lekcję i bawią się.. Czy on czesto wraca pozno z pracy ?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Na początku z listy dostępnych języków wybieramy język źródłowy, czyli język, z którego tekst chcemy przetłumaczyć.. Zmień słownik.. Czasami jest możliwe przetłumaczenia zdań w inny sposób.. Czasami jest możliwe przetłumaczenia zdań w inny sposób.. Polub to zadanie.. Tłumaczenia na stronie są tylko przykładowymi odpowiedziami.. 2011-02-20 09:46:32 Przetłumacz na język angielski : 2011-09-11 13:50:51 Przetłumacz na język Angielski 2009-04-16 23:16:27Przetlumacz zdania na jezyk angielski.. Jak dużo krajów zwiedziłeś do tej pory?. Potrzebujesz pomocy?. Oni dużo podróżowali.. łatwe wypowiedzi i przekazuje córce zdania w taki sposób, .. Polish Trudno przetłumaczyć to na język angielski, szczególnie na mój angielski, ale terminem najbardziej zbliżonym będzie słowo "chwała", sława.. On często pracuje w ogrodzie po południu.. Ona mieszka w wielkim mieście.. 945 wizyt.. Oni chodzą do kina w soboty.. zadanie dodane 8 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika galoqwe (-180) [Gimnazjum] tryb-rozkazujący; zdania; angielski +1 głos.. W jej rodzinie dzieci i rodzice w dni powszednie robią wiele rzeczy razem, chociaż rodzice pracują a dzieci chodzą do szkoły..

4.Przetłumacz na język angielski.

Do tego narzędzia możesz zależnie od potrzeb wpisywać słowa, zdania lub całe teksty.. Wczoraj poszlismy do kina 3.. Poniżej znajdują się przykładowe zdania i ich tłumaczenie:Przetłumacz zdania na język angielski.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika pawel9709v .Tłumaczenie słowa 'przetłumaczyć' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. more_vert.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Strona Główna Funkcje Plany Cenowe.. 5.Czy ona często chodzi do kina ?. W zeszły wtorek poszliśmy do kina.. John nie lubi kotów.. 1.My często pracujemy razem .. Przetłumacz podane zdania na język angielski używając czasu Present Simple.. Strona główna;Tłumacz angielsko polski to wyjątkowy translator online, który może jednorazowo przetłumaczyć do 5000 słów tekstu pisanego.. Błagam, pomóżcie!. Agnieszka.. W sobotę nikt się nie nudzi.Ćwiczenie Przetłumacz w pamięci lub na kartce zdania poniżej.. Piotrek nie chodzi do szkoły w weekendy.. Obróciłam się i zobaczyłam młodego mężczyznę.. Ania i Dawid lubią siebie wzajemnie.. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język angielski - Przetłumacz zdania na angielski - Przetłumacz zdania na język angielski - Przetłumacz zdania - Przetłumacz na Angielski..

- My grandparents .Przetłumacz zdania na język angielski.

Mount Everest jest wyższy niż Śnieżka.Ćwiczenie Przetłumacz w pamięci lub na kartce zdania poniżej.. Wczoraj poznałem jakiś fajnych ludzi.. Kilka dni temu znalazlem te klucze 9.Przetłumacz zdania na j.angielski, pamiętaj o poprawności stopniowania przymiotników.. Jest to sekcja należąca do języka źródłowego.Przetłumacz zdania na język angielski: Zuza jest moją sąsiadką.. Nie wiedzialem o twoich problemach 8.. Zadanie 5 strona 31.. Aby sprawdzić swoje odpowiedzi kliknij na pole z trzema znakami zapytania.. Zdania zostały podzielone według poziomu biegłości.Przetłumacz zdania na język angielski.. 1 odpowiedź.. Przetłumacz zdania na język angielski, używając czasów Past Simple i Past Continuous: 1.. Czy oni gotują dobrze.. W zeszłym roku byliśmy w Paryżu.Przetłumacz zdania na język angielski.. Pani Malicka uczy nas Biologi.. Potrzebujesz pomocy?. Moi dziadkowie wypili dwie filiżanki kawy wczoraj.. Ona wyobrażała sobie dużo pieniędzy.. Nigdy nie byliśmy w Paryżu.. Moi kuzyni nigdy nie czytają książek.. 1.Ona mieszka w Polsce.. Tłumaczenie zdań charakteryzuje się tym, że często nie ma jednego poprawnego tłumaczenia, ponieważ można to wykonać na różne sposoby.. Rzeka San jest mniejsza niż rzeka Tamiza.. Góry są bardziej interesujące niż morze.. Jeff zwykle pija dużo kawy 7.. Czy wy czekacie teraz na kogos ?.

... Spróbuj przetłumaczyć notatkę na język polski.

Angielskie czasyNajlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie Wydawnictwa Naukowego PWNPrzetłumacz zdania na język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt