Napisz po rosyjsku opis swojego dnia

Pobierz

Mam na imię Magda,mam 28 lat i wraz z rodziną mieszkam w niewielkiej miejscowosci Studzieniec.Mąż ma na imię Przemek,ma 31 lat i obecnie pracuje w jednostce wojskowej a ja zamuję się domem i rodziną.Mamy dwoje cudownych dzieci,córke Nikolei synka Bartosza.Nikola jest zbuntowaną .Zadanie: napisz recenzje ulubionego filmu po rosyjsku podaj Rozwiązanie: , , , , quot quot , zawdzięczyć , , , quot , niezatapialnego quot , quot quot , recencja titanica mam nadzieję że pomogłamto take a nap - wziąć drzemke.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.. Potem idę od 8 do 14.30 do szkoły.. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię.. Jestem dziewczyną, mam na imię Julia i mam szesnaście lat.. NastępnieNapisz po rosyjsku w 8 zdaniach jak spędzasz wolny czas, co lubisz robić w wolnym czasie, co będziesz robić w najbliższy weekend i jakie.. Question from @Martaforenda - Gimnazjum - Język rosyjskiOpis dnia po rosyjsku.. Podstawowe zwroty.. Zadanie jest zamknięte.. to have a breakfast/ dinner/ supper - jeść śniadanie/ obiad/ kolację.. rozpocznij naukę.. Ania to wysoka, szczupła blondynka.. Treść.. "Mój dzień wolny zaczyna sie od długiego wstawiania z łóżka .. i przetłumaczcie jak sie czyta proszeRodzina po rosyjsku; Dzień dobry po rosyjsku Menu Toggle..

"Opisz pogodę po rosyjsku ?

Mam na imię Patrycja, interesuje się muzyką .Moja koleżanka ma na imię Magda interesuje się blogiem.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opis osoby po rosyjsku.. rozpocznij naukę.. opis dnia po rosyjsku; plan dnia po rosyjsku; mój dzień po rosyjsku; opis swojego dnia po rosyjsku; opis dnia po rosyjsku z godzinami; opis dnia po rosyjsku wraz z godzinami; sniadanie po rosyjsku; opisz swój dzień po rosyjsku z godzinamiOpis dnia po rosyjsku (godziny muszą być napisane słownie) 6.00 wstaję z łóżka i jem śniadanie 6.30 ubieram się 7.00 idę do szkoły od 7.10 do 14.20 mam lekcje potem odrabiam zadania i się uczę o 18.00 jem kolację około 22.00 idę spać.. kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Pomoc językowa.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Mając opanowane liczby, godziny, dni tygodnia i miesiące, można wreszcie nauczyć się podawania daty po rosyjsku.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.Opis dnia urodzin po rosyjsku.. Jem śniadanie.. Filmy.. Może być np. pogoda dzisiaj w Warszawie.. Informacje potrzebne do tego:-wstaję o szóstej;-z rana przygotowuję sobie ciuchy i pakuję się do szkoły;-o szóstej trzydzieści sześć wychodzę na tramwaj i jadę do szkoły słuchając muzyki;DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia.

Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak.Opis dnia - niemiecki.. Do opisu wyglądu zewnętrznego stosujemy słowa znajdujące się w tabeli poniżej.. Dzień kończe na przegladaniu internetu rozmowie na skype i śnie.. Codziennie wstaje o 7.00.. Nauka ich nie powinna stanowić problemu, jest ich w końcu tylko siedem Napisz po francuski opis swojego codziennego dnia.. Hobby i czas wolny po rosyjsku; Opis domu po rosyjsku Menu Toggle.. Opis mieszkania po rosyjsku; Opis pokoju po rosyjsku; Drobne naprawy w mieszkaniu po rosyjskuMuszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. opanowanie chaosu w moim pokoju.. O 7:10 wstałem i poszedłem do łazienki.. mam napisac opis dnia po rosyjsku ( ja wstaje o 7 jem sniadanie myje zebe ide do szkoly w szkole ucze sir polskiego i tak dalej i na koncu ide spac.. Poniżej znajdziecie informacje i wskazówki, jak podawać daty po rosyjsku.opis dnia po rosyjsku; plan dnia po rosyjsku; mój dzień po rosyjsku; opis swojego dnia po rosyjsku; opis dnia po rosyjsku z godzinami; opis dnia po rosyjsku wraz z godzinami; sniadanie po rosyjsku; opisz swój dzień po rosyjsku z godzinamiOpis dnia po rosyjsku..

Do widzenia po rosyjsku; Jak po rosyjsku Kto to?

Błagam!. poleca 76% 3398 głosów.. Później wziąłem prysznic, umyłem zęby i ubrałem się.. to play computer games - grać w gry komputerowe.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Zgłoś nadużycie.. Przepraszam po rosyjsku; Jak masz na imię po rosyjsku; Jak się masz po rosyjsku?. Pamiętaj, że przymiotnik dopasowuje się do rodzaju rzeczownika.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Ich bin um 7 Uhr aufgewacht.. Nastepnie zabieram sie za higiene osobistą i śniadanie.. ?Podawanie daty w języku rosyjskim.. Ona ma długie jasne włosy.Opowiedz o swoim dniu po rosyjsku.. Wykorzystamy do tego wszystkie wcześniej wspomniane umiejętności.. Użyj : a) nagłówek + zwroty powitalne b)wyjaśnienia, przeprosiny lub podziękowania c)cel waszej pocztówki, co nowego się wydarzyło (tego najwięcej) d)zakończenie+pożegnanie(pozdrowienia+proźba o coś, podpis Natalia po rosyjsku)Napisz po niemiecku opis swojego dnia.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz po rosyjsku opis swojego domu (na poziomie 2 gimbazy) NA OCENE Powierzchnia mieszkalna domu 80m/2 Czyli np Posiadam 2 piętrowy dom na parterze znajduje się przedpokój w którym jest np… poniżej.. Napisz e mail po rosyjsku do kolegi na temat swojego rutynowego dnia.Opis dnia po angielsku: Alex Alex: poranek..

Oprócz: Opis dnia po rosyjsku.

Aby utrwalić sobie wszystkie dni tygodnia po rosyjsku, naucz się wymieniać je po kolei, potem spróbuj wymienić je od końca, a później najpierw nieparzyste, a później parzyste.. Cześć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt