Czy patriotą można być zarówno w czasie wojny jak i w czasie pokoju

Pobierz

+0 pkt.. Powstańcy walczyliw obronie miasta 63 dni,lecz nie mogli liczyć na pomoc.. Z początku przyznam, że się wachałam, ale odpowiedź jest jedna-można być !. Oglądasz stare wydanie książki.. Jako pierwszy argument pragnę przytoczyć postawę głównych bohaterów książki pt:"Kamienie na szaniec".Patriotą można być albo nie być.. Określ swoje stanowisko w tej sprawie a następnie uzasadnij je, popierając argumęty przykładami: jeden z literatury, jeden z histori i jeden z własnej obserwacji.. Pierwszym argumentem na poparcie mojej tezy są ludzie opisani w serii książek "W krainie PRL-u", którzy mimo zakończenia wojny nadal pozostali wierni ojczyźnie.Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.. Podaj 3 argumenty aby 2 literatury, jeden z własnej obserwacji (min, 200 słów).. Nie ulega wątpliwości, że patriotyzm to bardzo ważna cecha.. Często podkreślają oni swoją silną więź z ojczyzną, tęsknotę za rodzinnymi stronami oraz rozgoryczenie spowodowane wyjazdem.Najlepsze rozwiązanie.. PLIS O SZYBKĄ ODPOWIEDZ DAJE 30PKTminimum 1,5 strony a4.". 2012-02-21 20:21:27Przykładem postawy patriotycznej w czasie pokoju, są także wypowiedzi i zachowania polskich emigrantów, którzy byli zmuszeni do opuszczenia naszego kraju.. , Władza ma destrukcyjną moc., Miłość to siła niszcząca czy budująca?, 6.Wybierz książkę..

Sądzę że patriotą można być zrówno w czasie wojny jak i w czasie pokoju.

Odpowiedz.Napisz rosprawkę: Rozważ temat: Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i pokoju.. Zgadzam się z tym stwierdzeniem i postaram się to udowodnić.. Postacie te wyróżniły się wielkim .Treść zadania.. Czyli w skrócie rozprawka , zostawiam .Ostatnio będąc na spotaniu miłościków historii i polskiej literatury padło pytanie, czy patriotą można być zarówno na wojnie, jak i w czasie pokoju.. 2011-05-03 19:43:30; Co to znaczy być patriotą w czasie pokoju, a co w czasie wojny?. Gdyby ludzie, którzy oddali swoje życie podczas wojen za nasz kraj, zobaczyli, jaki teraz jest do niego stosunek, jak zaniknął patriotyzm, to chyba umarliby po raz kolejny, z żalu.. Po co narody mają symbole narodowe?. W tej rozprawce postaram się potwierdzić słuszność stwierdzenia mówiącego, że patriotą.. poleca 76 %Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i pokoju.. Jeśli zdefiniujemy wojnę, jako konflikt zbrojny, to łatwo zauważyć, że tego konflikty z użyciem broni mają miejsce również w czasach zwanych tutaj czasami pokoju.Można być patriotą zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju, jednak w tym drugim przypadku już nie odczuwa się takiej potrzeby, co jest bardzo przykre..

patriotą można być zarówno w czasie wojny , i w czasach pokoju."

poleca 76 %Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i pokoju.. 2012-02-21 20:21:27; Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i pokoju.. Nie ulega wątpliwości, że patriotyzm to bardzo ważna cecha.. Strona 84.. Nie ulega wątpliwości, że patriotyzm to bardzo ważna cecha.. Określ swoje stanowisko w tej sprawie, a następnie uzasadnij je, popierając argumenty przykładami: jednym z literatury, jednym z historii i jednym wynik 2014-02-18 19:01:43poleca 78 % Język polski Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.. (0-13) Napisz rozprawkę na temat: Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasach pokoju.. W tej rozprawce postaram się potwierdzić słuszność stwierdzenia mówiącego, że patriotą.. poleca 76 %Napisz rozprawkę na temat: Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.. Napisz rozprawkę.. Nie ulega wątpliwości, że patriotyzm to bardzo ważna cecha.. Należałoby się też zastanowić, co oznacza "czas wojny".. Rozprawka z hipotezą "Literatura pozwala lepiej poznać i zrozumieć minione wieki".Patriotyzm, oznacza umiłowanie kraju ojczystego, rodzinnej ziemi, a także gotowość poświęcania się dla własnego narodu.. 2011-05-03 19:43:30; Czy łatwiej być patriotą w czasach pokoju czy w czasach wojny,rozprawka.NA JUTRO 2011-05-09 18:37:33Napisz rozprawkę na temat: Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasach pokoju..

, Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i pokoju.

Autor: rudy544 Dodano: 3.11.2011 (19:51) " patriotą można być zarówno w czasie wojny , i w czasach pokoju.". Między Nami 2 , Zeszyt ćwiczeń.. Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz, że śmiech niekiedy może być nauką.. Pierwszym argumentem potwierdzającym tezę jest postawa głównych bohaterów powieści pt. : "Kamienie na szaniec .poleca 78 % Język polski Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.. UWAGA!. 2009-12-15 15:33:31; Jak przejawia się postawa patryjotyczna człowieka w czasie wojny a jak w czasie pokoju?. - określ swoje zdanie w tej sprawie a następnie uzasadnij , je popierając argumentami : jednym z literatury , jednym z historii i jednym wynikającym z własnych obserwacji .. Jako pierwszy argument pragnę przytoczyć postawę głównych bohaterów książkipoleca 78 % Język polski Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Uzasadnij trafność podanego stwierdzenia, podając trzy argumenty: z literatury, historii i własnej obserwacji.. Każdy z nas powinien prezentować sobą tą postawę i tym samym dawać przykład młodemu pokoleniu.. Z pewnością można nim być w jakichś czasach, bo nie wiadomo, co jest poza czasem..

Podobne wypracowania Patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.

Określ swoje stanowisko w tej sprawie, a następnie uzasadnij je, popierając argumenty przykładami: jednym z literatury, jednym z historii i jednym wynikającym z własnych obserwacji.. - określ swoje zdanie w tej sprawie a następnie uzasadnij , je popierając argumentami : jednym z literatury , jednym z historii i jednym wynikającym z własnych obserwacji .można być patriotą zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju, jednak w tym drugim …Zadanie 29.. Każdy z nas powinien prezentować sobą tą postawę i tym samym dawać przykład młodemu pokoleniu.Patriotą można być zarówno w czasie wojny jak i w czasie pokoju .. Z początku przyznam, że się wachałam, ale odpowiedź jest jedna-można być !. Odpowiedz 1 answer 0 about 11 years ago Ojczyzna to kraj dzieciństwa, miejsce urodzin.". Każdy z nas powinien prezentować sobą tą postawę i tym samym dawać przykład młodemu pokoleniu.. Nie ulega wątpliwości, że patriotyzm to bardzo ważna cecha.. Uzasadnij, że stosunek człowieka do chleba jest wyrazem jego stosunku do pracy.. synteza - W swoich rozważaniach próbowałam odpowiedzieć na pytanie, czy patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasach pokoju.. patriotą można być zarówno w czasie wojny , i w czasach pokoju.". Określ swoje stanowisko w tej sprawie, a następnie uzasadnij je, popierając argumenty przykładami: jednym z literatury, jednym z historii iTematy rozprawek - Koło fortuny.. +0 pkt.. Gdyby ludzie, którzy oddali swoje życie podczas wojen za nasz kraj, zobaczyli, jaki teraz jest do niego stosunek, jak zaniknął patriotyzm, to chyba umarliby po raz kolejny, z żalu.Wartość patriotyzmu jest nieoceniona, dlatego starajmy się rozwijać tą drogocenną postawę.. * " patriotą można być zarówno w czasie wojny jak i w czasie pokoju " określ swoje stanowisko w tej sprawie a następnie uzasadnij je , popierając argumentami : jednym z literatury , jednym z historii , i jednym wynikającym z własnych obserwacji .. Każdy z nas powinien prezentować sobą tą postawę i tym samym dawać przykład młodemu pokoleniu.Można być patriotą zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju, jednak w tym drugim przypadku już nie odczuwa się takiej potrzeby, co jest bardzo przykre.. W tej rozprawce postaram się potwierdzić słuszność stwierdzenia mówiącego, że patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.. Pierwszym dowodem są postacie walczące w powstaniu Warszawskim.. - określ swoje zdanie w tej sprawie a następnie uzasadnij , je popierając argumentami : jednym z literatury , jednym z historii i jednym wynikającym z własnych obserwacji .. Każdy z nas powinien prezentować sobą tą postawę i tym samym dawać przykład młodemu pokoleniu.. Zadanie.. Bardzo proszę was o pomoc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt