Do dyrektora twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu rękodzieła

Pobierz

Proszę o to, ponieważ razem z innymi uczniami tej szkoły przeprowadziliśmy ankietę i większość uczniów przyszłaby na taka imprezę.. Uczeń naszej szkoły uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił obie nogi.. Zwracam się z prośbą,o wyrażenie zgody na zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu świątecznego rękodzieła.klasa 6 B Do : Dyrektora Szkoły Jana Kowalskiego Napisz list oficjalny do dyrektora szkoly z prosba o szafki).. Michał Czapla Szanowny Panie Dyrektorze !. Zwracam się z prośbą o przedłużenia wakacji, ponieważ jesteśmy przemęczeni obowiązkami, które są w szkole proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania z poważaniem (podpis)Witamy Panią Dyrektor Zwracamy się do Pani z prośbą o dodatkowe kółko sportowe.. Szanowny Panie Dyrektorze Zwracamy się do Pana Dyrektora, a także do komitetu.Napisz list do dyrektora szkoły z prośbą Szanowny Panie Dyrektorze!. Prosbę swoją, motywujemy tym,iż wkrótce odbędzie się zakończenie roku szkolnego,w związku z tym chcielibyśmy zorganizować pożegnalną zabawę.Napisz list oficjialny do dyrektora twojej szkoły z prośbą o pozwolenie na zorganizowanie przez samożąd uczniowski kiermaszu używanych podręczników.. Uzbieraliśmy już część pieniędzy ze .. Jako przewodniczący klasy .. zglaszam się do Pani z prośbą o pozwolenie na zorganizowanie dyskoteki andrzejkowej w naszej szkole..

4 Napisz list do dyrektora Twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu rękodzieła.. -.

w Miejscowość!. Samorząd Szkolny, zwraca się do Pana Dyrektora z prośbą, o wyrazenie zgody na zorganizowanie dyskoteki szkolnej w sali gimnastycznej.. 12 lutego.Do : Dyrektora Szkoły Jana Kowalskiego Zwracam się do Pana z prośbą o zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu rękodzieła.dyrektora!. 2010-02-06 10:26:03; List do Dyrektorki szkoły pomożesz?. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Warszawie Szanowny Panie Dyrektorze Nazywam się Malwina ……….,jestem uczennicą klasy IVb tej szkoły.. Dyrektor Szkoly Podstawowej nr NR!. klasa 6 B Do : Dyrektora Szkoły Jana Kowalskiego Zwracam się do Pana z prośbą o zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu rękodzieła.Napisz list do dyrektora twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu.. pomóżcie plis na jutro.. 2011-05-09 21:20:22; mam zadanie!. Questiondo dyrektora Twojej szkoły, z prośbą o pozwolenie na zorganizowanie przez samorząd uczniowski kiermaszu używanych podręczników.. Ściągi Dziady cz 3 prolog interpretacja(twoja miejscowośc), (data) Drogi Panie Dyrektorze Zwracam się do Pana z prośba o zorganizowanie dyskoteki z okazji Dnia Dziecka..

Home / polski / Napisz list do dyrektora Twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu rękodzieła.

Odpowiedz.Marta Dworczak klasa 7 B Do Dyrektora Szkoły: Jana Mazurka Zwracam się do Pana z prośbą o zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu.. do przewodniczącej rady rodziców, z prośbą o pomoc w zorganizowaniu szkolnej dyskoteki do nadleśniczego z powiadomieniem o chęci włączenia się Twojej klasy do akcji sprzatania lasu.Question from @Puchata2011 - Szkoła podstawowa - Polski Napisz list do dyrektora szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu książki lub rękodzieło.. +0 pkt.. 2012-10-20 10:16:40; Napisz list oficjalny do do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie stroju do przedstawienia szkolnego ; ) 2010-02-12 13:14:12; jak napisać list do dyrektora z prośbą o wycieczke do Rzymu 2009-10-04 21:41:05List oficjalny do kierownika ośrodka sportowego.. Jest to dla nas ciężarem, ponieważ .Jak napisać list do Dyrektora szkoły z prośbą o zorganizowanie dyskoteki klasowej ?. Zwracam się z prośbą,o wyrażenie zgody na zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu.. Zwracam się do Pana z prośbą o zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu rękodzieła.. Prośba o interwencję i podkreślenie znaczenia jakie..

Zwracam się do Pana z prośbą o zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu rękodzieła.

12 lutego.Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 444 w Warszawie W imieniu społeczności szkolnej zwracam się z uprzejmą prośbą o pozwolenie na zorganizowanie dyskoteki szkolnej w dniu 23.09.2011.. Dyrektor Szkoly Podstawowej nr NR!. Sport jest nasza ulubioną dyscypliną i chcemy poszerzać nasze umiejętności po przez kółko spotowe w naszej szkole.Prosimy Panią o przemyślanie naszej prośby.0 1. migdal 2.11.2011 (18:23) Szanowny Panie Dyrektorze.. z prośbą o dodatkowy dzień wolny od nauki szkolnej ) * do Rady Miasta (np. z prośbą o sfinansowanie budowy pływalni .mam problem z napisaniem listu oficjalnego polecenie brzmi tak : napisz list oficjalny do pani dyrektor z prośbą o możliwość zorganizowania dyskoteki na dziń chłopaka.. Chcemy pomóc koledze w zbiórce pieniędzy na kosztowną rehabilitację i nowoczesne protezy.. Zwracam się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu zawodów lekkoatletycznych.. Proszę o pomoc 2009-09-09 14:44:03; Napisz list do pani dyrektor z prośbą o zakup do biblioteki jakiejś książki , 5-10 zdań.. w Miejscowość!. klasa 6 B Do : Dyrektora Szkoły Jana Kowalskiego Zwracam się do Pana z prośbą o zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu rękodzieła.Napisz list do dyrektora twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu..

Zwracam się do Pana z prośbą o wyrażenie zgody na zorganizowanie kiermaszu rękodzieła.

Zwracam się z prośbą,o wyrażenie zgody na zorganizowanie w naszej szkole kiermaszu.. Szanowny Panie Dyrektorze Zwracamy się do Pana Dyrektora, a także do komitetu.Napisz list do dyrektora Twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu rękodzieła.. Zabawą tą chcielibyśmy uczcić nasze święto.Szanowny Panie Dyrektorze!. ;) 2011-05-18 17:16:53Napisz list oficjalny do dyrektora szkoly z prosba o szafki;) Sz.Panie Dyrektorze Uprzejmie zwracamy się z prośbą o umieszczenie w każdej klasie szafek na książki.Wiemy, że może to być problemem ze względów finansowych.. - nazwa miejscowości i data informacja o nadawcy.Napisz list do dyrektora Twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu rękodzieła.Napisz list do dyrektora Twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu rękodzieła.. SearchSzanowny Panie Dyrektorze!. Pomimo wszystko prosimy o przeznaczenie pewnej sumy na zakup tych szafek.. Question from @Mysiunka - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz list do dyrektora Twojej szkoły z prośbą o zorganizowanie kiermaszu.3) Napisz list oficjalny do dyrektora instytucji kulturalnej (np. muzeum, teatru), w którym poinformujesz o organizowanej przez twoją szkołę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt